KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 12994348

nr 1299 4348

Dorothea Tanning

(1910-2012), USA

Färgakvatint, Signerad, numrerad 58/60. Motivet: 13,5x41 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 januari 2020
kl 20:33:49

5/1 04:29:46 1      500 kr
6/1 20:12:12 2      Vinnande bud

Dorothea Tanning

Läs mer om Dorothea Tanning